Stellendetail alle Informationen zum Stellenangebot

bewerben empfehlen drucken schließen schließen

Jobdetails 08.03.24
Anzeigentitel:

Kierowca międzynarodowy (umowa niemiecka)

Gesuchter
Tätigkeitsbereich:
• Stückgutverkehr / Ladungsverkehr
• Innenlader (Flachglas)
Nahverkehr / Fernverkehr: Die Stelle ist nur im Fernverkehr (mit Übernachtung)
National / International: Die Stelle ist im internationalen Bereich (Erstreckt sich immer über mehrere Länder)
Stellenbeschreibung: Witamy w Emons Group. Dołącz do nas!

Nasi kierowcy pokonują miliony kilometrów rocznie. Ale oprócz tego są zawsze gotowi pomóc nowym kolegom. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i wyruszyć w trasę po Europie naszymi pojazdami i naczepami 2WIN lub naczepami do przewozu szkła? Skontaktuj się z nami już dziś! Praca w Emons Group to przede wszystkim:

• różnorodność obowiązków na stanowisku kierowcy,
• terminowa i prawidłowa wypłata wynagrodzenia,
• wzajemny szacunek,
• niemiecka umowę,

Inne korzyści jakie przyniesie Ci praca w Emons Group z chęcią omówimy z Tobą osobiście podczas rozmowy wstępnej. Oczywiście zawsze możesz zapytać naszych kierowców spotkanych po drodze, jak wygląda praca w naszej firmie.
Anforderungen an den Fahrer:
Arbeitsorte:
Deutschland
Polen
     Schlesien / 42-260 Kamienica
Erforderliche
Führerscheine:
• CE
Anstellung: • Vollzeit
Arbeitszeit: Flexibel

Muß auch am Wochenende gearbeitet werden?
Ja mit Wochenendarbeit
Reise-/ Montagebereitschaft: Wochenweise mit Wochenende
Verdienst: po Vereunbarung
Beginn der Tätigkeit: natychmiast
Kontaktaufnahme: • Telefonisch
• Schriftlich
• Email
• Internet   zur Bewerbung
Zusätzliche
Informationen:

Arbeitgeber
Van Huet Polska Sp. z o.o.
Ul. Nadrzeczna 1
42-262 Kolonia Poczesna
Bundesland: Schlesien
Land: Polen
Homepage: https://www.vanhuet.com

Kontakt
Frau Patrycja Stempińska
Tel.:  0048-(0)-538-818-640
Email: p.stempinska@emons.eu